21 вересня в Коктебелі розпочався Міжнародний джазовий фестиваль. І хоч його проводять вп'яте, заявки на участь подало близько 400 гуртів. Однак організатори відібрали 25 найкращих колективів із України, Британії, Німеччини, Росії, Грузії. У їх репертуарі оригінальні композиції з вкрапленням рок та фолк музики. Виступить тут і Український самородок Рома Купріянов. Семирічний хлопчик чудово володіє трубою і буде грати музику дорослих навіть попри те, що у нього випало два передні зуби.